' Gladsaxe Games 2015
EVENT INFOSCHEDULEATHLETESWODSREGISTERLOGINLEADERBOARD


Athletes
Total number of athletes: 129
Different nationalities: 6
Different affiliates: 67
Name Affiliate Division Status
Annette Poulsen Crossfit Holbæk Master-Women approved by competition host
Marianne Højbjerg Crossfit 8500 Master-Women approved by competition host
Tina Jönsson Crossfit By The Mill Master-Women approved by competition host
Tulle Weisbjerg Parken Master-Women approved by competition host
Allan Tang Løfteriet Masters-Men approved by competition host
Carsten Nielsen CrossFit Holbæk Masters-Men approved by competition host
Claus Lindberg Jensen Butchers Lab Masters-Men approved by competition host
Henrik Glendorf Outback Training Masters-Men approved by competition host
Henrik Schmidt-Lund Butchers Lab Masters-Men approved by competition host
Peter Jæger Fabrikken Crossfit Slagelse Masters-Men approved by competition host
Robert Gylling Kænturjon Gym Masters-Men approved by competition host
Søren l Jensen Butchers Masters-Men approved by competition host
Svend da Silva Crossfit Hillerød Masters-Men approved by competition host
Thomas Casper Olesen Crossfit By The Mill Masters-Men approved by competition host
Thomas Nancke FDK Parken Masters-Men approved by competition host
Thomas Qvistgaard Fabrikken Masters-Men approved by competition host
Adnan Murguz CrossFit Hobro Men-A approved by competition host
Alexander Toulaev Crossfit by the Mill Men-A approved by competition host
Anders Andersen Crossfit Hobro Men-A approved by competition host
Anders Stenholm CFC Men-A approved by competition host
Casper Havaleschka Århus Crossfit Men-A approved by competition host
Chakib Benhaddou HOYACROSS Men-A approved by competition host
Daniel Hestbech Maskineriet Men-A approved by competition host
Hans Christensen Crossfit Holbæk Men-A approved by competition host
ioannis crossfit copenhagen Men-A approved by competition host
Jakob Tranekær Nielsen Crossfit Cph Men-A approved by competition host
Jeppe Frausing Christensen Outback Training Men-A approved by competition host
Jonas Swedsen Butchers Lab Men-A approved by competition host
Kasper kjær CrossFit Amager Men-A approved by competition host
Kim Kaldahl Jensen Crossfit by the Mill Men-A approved by competition host
Kim Rahr Rahr Men-A approved by competition host
Kristoffer simonsen Gladsaxe crossfit Men-A approved by competition host
Martin Bredahl Fabrikken CrossFit Slagelse Men-A approved by competition host
Martin Vestergaard Crossfit Holbæk Men-A approved by competition host
Max Ravn crossfit Copenhagen Men-A approved by competition host
Michal Clausen Crossfit copenhagen Men-A approved by competition host
Morten Frandsen Fabrikken Crossfit Men-A approved by competition host
Morten L. Sørensen Butchers Men-A approved by competition host
Nick Hansen Butcher´s Lab Men-A approved by competition host
Nick Watkins BUDZ BOOT CAMP / BUTCHERS MASTERS Men-A approved by competition host
Patrick Molin BW CrossFit Holbæk Men-A approved by competition host
Patrick OLah Wod House Gym Men-A approved by competition host
Rasmus Svartengren Butchers Lab Men-A approved by competition host
Simon Sulbæk Fabrikken crossfit Men-A approved by competition host
Thomas Frøsig Larsen Butchers Men-A approved by competition host
Allan Torp CFC - Fabrikken Men-B approved by competition host
Benny Khai Tat Le FDK Parken Men-B approved by competition host
Brian Jensen Århus Crossfit Men-B approved by competition host
Christian Bay Crossfit Copenhagen - Smedjen Men-B approved by competition host
Christian Lacoppidan CFC Men-B approved by competition host
Christopher Holm Larsen Aarhus Crossfit Men-B approved by competition host
Daniél Andreasen Butchers Lab Men-B approved by competition host
Dien(Ying) Pham Aarhus Crossfit Men-B approved by competition host
Erlend Gjersdal Århus CrossFit Men-B approved by competition host
Eydstein Simonsen Crossfit Copenhagen - Trykkeriet Men-B approved by competition host
Fannar Adalsteinsson Budz Boot Camp Men-B approved by competition host
Frank Chabert CFC Men-B approved by competition host
Frederik Høeg-Petersen Crossfit siam Men-B approved by competition host
Grzegorz Stachowiak KÆNTURION GYM HVIDOVRE Men-B approved by competition host
Henrik Vestergaard Andersen Dokken Crossfit Men-B approved by competition host
Jesper Adel Crossfit Holbæk Men-B approved by competition host
Kasper Bøttern Crossfit Copenhagen (posthuset) Men-B approved by competition host
Laurits Hay-Schmidt Strong Gym Men-B approved by competition host
Mads erting Mads erting Men-B approved by competition host
Michael Buth Fabrikken Men-B approved by competition host
Mikkel Fastholm Wodhouse Gym Men-B approved by competition host
Mohammad Mohadjer CFC Boxen Men-B approved by competition host
Niels Helsø CFC - Trykkeriet Men-B approved by competition host
Niklas Frøkjær Crossfit Hillerød Men-B approved by competition host
Sebastian Kjærsgaard Crossfit Copenhagen Men-B approved by competition host
Simon becker Rasmussen Crossfit Holbæk Men-B approved by competition host
Simon Vagel FDKCROSS parken Men-B approved by competition host
Stephan Kristensen Crossfit Copenhagen - Maskineriet Men-B approved by competition host
Stig Koust Aarhus Crossfit / TheNanoBoyzzzz Men-B approved by competition host
Sune Köhne Lind Crossfit by The Mill Men-B approved by competition host
Thomas Gade FDK Cross Competition Parken Men-B approved by competition host
Thomas Lykke Sørensen Crossfit Holbæk Men-B approved by competition host
Torben Keller Crossfit by the Mill Men-B approved by competition host
Allan Rievers Jensen CFC Boxen Men-C approved by competition host
Andreas Kloster CFC - Boxen Men-C approved by competition host
Erik Dinesen Erik Dinesen Men-C approved by competition host
Henrik Brohus Køge Men-C approved by competition host
Luis Peluffo Gladsaxe Crossfit Men-C approved by competition host
Martin August Pedersen FitnessDK Parken Men-C approved by competition host
Matt Nutsawat Fitness DK Fields Men-C approved by competition host
Mikkel Kristensen Dokken Næstved Men-C approved by competition host
Mikkel Lykke Crossfit by the Mill Men-C approved by competition host
Peter Hyldborg Crossfit by The mill Men-C approved by competition host
Steen Christensen Fitnessdk Parken Men-C approved by competition host
Steffen Martin Pedersen Crossfit Butchers Lab Men-C pending
Stevie lesiow Wod House Gym Men-C approved by competition host
Ulrik Brandt WOD House Gym Men-C approved by competition host
Heidi Kerstein Fabrikken Crossfit Women-A approved by competition host
Jane Bjørn Jane Bjørn Women-A approved by competition host
Jenny Poulsen Crossfit Copenhagen Women-A approved by competition host
Maddalena Tovazzi Crossfit Copenhagen Women-A approved by competition host
Pernille Nordstrand Crossfit Copenhagen Women-A approved by competition host
Pia Jakobsen Crossfit by the Mill Women-A approved by competition host
Sarah Mountain Maskineriet, CFC Women-A approved by competition host
Stinne Holm Crossfit Copenhagen Women-A approved by competition host
Zenia Marker Crossfit By The Mill Women-A approved by competition host
Amalie Østergaard Kristensen Crossfit Hobro Women-B approved by competition host
Aníta Watkins Budz Boot Camp Women-B approved by competition host
Birna Eiríksdóttir Løfteriet Women-B approved by competition host
Christa Myhre Crossfit Copenhagen Women-B approved by competition host
Emilie Holmgaard Crossfit by The Mill Women-B approved by competition host
Josepine Bunch Jensen Crossfit by The Mill Women-B approved by competition host
Julie Lindberg Geiler Crossfit Holbæk Women-B approved by competition host
Katrine Magnussen Liftrs Gym Women-B approved by competition host
Lise Knudsen Crossfit by the mill Women-B approved by competition host
Maibritt Black Crossfit Copenhagen Fabrikken Women-B approved by competition host
malene christensen malene christensen Women-B approved by competition host
Marie Krarup Crossfit Copenhagen Boxen Women-B approved by competition host
Natascha Lykke Nielsen Dokken Crossfit Women-B approved by competition host
Rikke Koreska Andersen Crossfit Copenhagen Boxen Women-B approved by competition host
Sabrina Flyckt Cross 3400 Women-B approved by competition host
Sally Skaarenborg Crossfit Pitstop Women-B approved by competition host
Sarah Krell Jørgensen Gladsaxe crossfit Women-B approved by competition host
Silja Zillo Strong gym Women-B approved by competition host
Stina Bergholt Hraunfjörð Crossfit Hellerup - Fabrikken Women-B approved by competition host
Stine Post BWCrossfit Women-B approved by competition host
Amalie Larsson Larsson Women-C approved by competition host
Anne pedersen Crossfit hillerød Women-C approved by competition host
Jannie Holm Nielsen Crossfit by the Mill Women-C approved by competition host
Jasmina Larsen Cross Box 4600 Women-C approved by competition host
Julie Pedersen BW crossfit Women-C approved by competition host
Kiki Ernst cfc boxen amager Women-C approved by competition host
Line Wind Fdk Parken Women-C approved by competition host
Tina Boserup Windelboe Gladsaxe crossfit Women-C approved by competition host